BAŞKAN'IN MESAJI

BAŞKAN'IN MESAJI

BULAK YAPI kuruluş temelleri 1993 yılında atılmış olup kurulduğu günden bu yana gelişim temelleri üzerinde hareket eden bir firma olmuştur. BULAK YAPI,bu süre içerisinde Türkiye'de birçok yatırım yapmıştır.

Kurulduğu tarihten itibaren, çevre düzenlemeleri, üst yapı inşaatları, alt yapı inşaatı, gölet ve endüstriyel tesis inşaatı gibi önemli projelerde yer almış ve yükümlülüklerini yüksek kalitede başarı ile yerine getirmiştir.

Büyüme planları doğrultusunda yeni iş alanları yaratmaya önem vermektedir. Faaliyet alanlarına sürekli yatırım yaparak, sürdürülebilir bir gelişme hedefleyen BULAK YAPI, kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiş, kurulduğu tarihten bugüne bu misyon çerçevesinde, donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları, her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve bir çok projenin gerçekleşmesini sağlayarak, büyümeyi ve gelişmesini sürdürmektedir.

Bulak Yapı, ülkesine ve işine, bağlılık ve sadakat temelleri üzerinde kurulmuş ve bugünlere gelmiş bir kuruluştur.Dürüstlük ve rekabetçilikten ödün vermeden hep daha çok çalışarak yürümeye, sorgulamaya, değiştirmeye devam edeceğiz. Her koşulda güç, güven ve cesaret sağlayarak şirketimizi oluşturan çalışanlarımıza ve tüm sosyal paydaşlarımıza gösterdiği bağlılık, özveri ve emekleriyle şirketimize kattıkları değer için teşekkürlerimizi sunuyorum.

Mustafa BULAK
Yönetim Kurulu Başkanı